Revolučné drevohliníkové okná: Účinnosť, ktorá vám ušetrí

Revolučné drevohliníkové okná: Účinnosť, ktorá vám ušetrí

Predstavte si, že by ste mohli výrazne znížiť svoje účty za energie bez toho, aby ste museli obetovať estetiku vášho domova. Znie to ako sen? V Unigroup tieto sny meníme na realitu. Predstavujeme vám revolučné drevohliníkové okná s profilom hrubým až 106 mm – špičku na trhu v oblasti energetickej účinnosti.

Inovácia drevohliníkových okien: 106 mm hrúbka pre vynikajúcu izoláciu

Naše nové drevohliníkové okná nie sú len ďalším vylepšením. Sú to skutočné energetické štíty pre váš domov. S hrúbkou dreva až 106 mm vytvárajú vysoko účinnú bariéru proti chladu a teplu. To znamená, že v zime zostane teplo vo vnútri a v lete chlad. Výsledok? Významné zníženie vašich účtov za energie a komfort, ktorý prekračuje bežné štandardy.

Rekordný koeficient tepelnej izolácie Uw=0,699: Prínos pre váš domov

Čísla hovoria za seba. S koeficientom tepelnej izolácie Uw=0,699 naše okná nastavujú nový štandard v odvetví. Pre porovnanie, bežné okná majú hodnotu Uw okolo 1,2-1,4. Čo to znamená pre vás? Podstatne nižšie účty za energie. Predstavte si, čo všetko by ste mohli urobiť s týmito ušetrenými peniazmi!

Štíhly dizajn, značné úspory: ALU Quadrat CTS mení pravidlá hry

Možno si myslíte, že takáto hrúbka profilu znamená ťažkopádny vzhľad. Opak je pravdou! Náš systém ALU Quadrat CTS prináša geometricky výrazné hrany a mimoriadne štíhlu konštrukciu. S viditeľnou časťou profilu krídla 65 milimetrov získate väčšiu plochu zasklenia. To znamená viac prirodzeného svetla vo vašom domove a ešte lepšie tepelné a zvukové vlastnosti.

Investujte do budúcnosti: Komfort, úspory a zodpovednosť v jednom okne

Investícia do našich nových drevohliníkových okien nie je len o úspore energie. Je to investícia do komfortu vášho domova, do tichšieho a príjemnejšieho prostredia, a v neposlednom rade do budúcnosti našej planéty.

Keď zvážite dlhodobé finančné výhody, tieto okná sa stávajú skutočne neoceniteľnou investíciou. Vďaka ich výnimočnej izolačnej schopnosti môžete očakávať významné zníženie vašich mesačných výdavkov na energie. Tieto úspory sa časom akumulujú, čo znamená, že vaša počiatočná investícia sa vám postupne vráti. Navyše, s rastúcimi cenami energií bude hodnota týchto úspor len narastať. Predstavte si, čo všetko by ste mohli urobiť s ušetrenými peniazmi – či už ide o vylepšenie vášho domova, dovolenku, alebo jednoducho väčšiu finančnú istotu.

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes pre bezplatnú konzultáciu. Buďte medzi prvými, ktorí využijú túto inovatívnu technológiu a začnite šetriť už teraz. Pretože v Unigroup veríme, že najlepšie inovácie sú tie, ktoré zlepšujú kvalitu vášho života každý deň.

Unigroup – Budúcnosť bývania je tu. A začína sa vašimi oknami.

VÁŠ OSOBNÝ PORADCA S 26 ROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI

Potrebujete informacie ohladom výberu alebo inštalácie? Radi Vám poradíme pri výbere najlepších okien pre Vašu stavbu.

Podobné články

Aké sú výhody drevených okien?

Okná sa vyrábajú z rôznych materiálov a v závislosti od vašich potrieb a túžob ako majiteľa domu môžete použiť množstvo rôznych materiálov a na základe vhodnosti materiálu si budete môcť vybrať okná, ktoré budú vyhovovať práve vášmu domovu. V tomto článku sa zameriame na drevo, ako jednu z možností. Aké sú teda presne výhody drevených…

Mali by sme si namiesto plastových okien vybrať drevené?

Prvou otázkou, ktorá môže pri kúpe okna alebo dverí vyvstať, je, či si vybrať drevené alebo plastové okná a dvere. Najdôležitejšie je určiť podľa vlastných potrieb, ktoré riešenie slúži cieľom, ktoré považujeme za dôležité. V záplave informácií sa dá veľmi ľahko stratiť, preto by som vám rád pri výbere pomohol zhrnúť niektoré hlavné výhody a nevýhody…

6 dôvodov, prečo by ste si mali vybrať drevené okná a dvere do svojho domu

Drevo je už dlho bežným materiálom pri výbere okien a dverí alebo pri izolácii domu. Nie je to prekvapujúce, pretože ide o jeden z najľahšie dostupných, univerzálnych materiálov, ktoré poskytujú dobrú izoláciu. Vďaka technologickému pokroku sa však na trhu rýchlo rozšírili aj materiály zo sklených vlákien, hliníka a vinylu, v dôsledku čoho majitelia domov často…

This site is registered on wpml.org as a development site.