Prehlásenie o ochrane osobných údajov

Unigroup rešpektuje právo na ochranu osobných údajov používateľov a zaväzuje sa ich chrániť. Webová lokalita Unigroup umožňuje používateľom prezerať ich bez toho, aby sa museli identifikovať alebo poskytnúť akékoľvek osobné údaje. Toto upozornenie sa nachádza na domovskej stránke a v spodnej časti každej webovej stránky Unigroup.

Tieto Zásady ochrany osobných údajov platia pre všetky webové lokality a domény patriace lokalite Unigroup.sk.

Prepojenia na webové lokality nepatriace Unigroup

Webové lokality Unigroup môžu pre väčšie pohodlie používateľov obsahovať prepojenia na nezávislé webové lokality. Prechodom na tieto prepojenia odchádzate z webovej lokality Unigroup. Unigroup nekontroluje tieto lokality ani ich zásady ochrany osobných údajov. Zásady ochrany osobných údajov v týchto lokalitách sa môžu líšiť od zásad Unigroup. Unigroup neschvaľuje ani neodporúča webové lokality nezávislých spoločností. Osobné údaje, ktoré sa rozhodnete poskytnúť nezávislým spoločnostiam, nie sú pokryté Zásadami ochrany osobných údajov Unigroup. Pred poskytnutím osobných údajov vám odporúčame prečítať si zásady ochrany osobných údajov príslušnej lokality.

Ako kontaktovať spoločnosť Unigroup

Ceníme si vaše názory. Ak máte poznámky alebo otázky týkajúce sa zásad ochrany osobných údajov, pošlite ich na unigroup@unigroup.sk.

This site is registered on wpml.org as a development site.