Kovania pre vchodové dvere

Kovanie KFV

U kovaní vchodových dverí sa nejedná len o zamykanie . Ide vždy aj o pocit bezpečnosti medzi štyrmi stenami. KFV ponúka široký sortiment moderných uzamykacích systémov od spoľahlivých viacbodových uzáverov po sortiment pánikových zámkov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam je spojená najvyššia možná kvalita výrobkov .

Viacbodové uzávery KFV

OVLÁDANIE KĽUČKOU

Zdvihom kľučky na uzatvorených dverách sa uzatváracie mechanizmy zasunú do protikusov na ráme. Zámok sa potom zaistí kľúčom, vysunutím stredovej závory.

AS 4050: 4 uzatváracie čapy
AS 4350: 2 kolíkové uzávery
AS 2300: 2 kolíkové uzávery
AS 2500: 2 hákové uzávery
AS 2600: 2 kolíkové uzávery + 2 hákové uzávery
AS 2750: 2 hákové uzávery + 2 kolíkové strelky
AS 8250: 4 uzatváracie čapy

Celokovová lišta

Môžu byť použité pre všetky typy zámkov, zvyšujú bezpečnosť dverí, zabezpečia jednoliaty vzhľad rámu dverí

OVLÁDANIE KĽÚČOM

Kľúčom je ovládané zasunutie prídavných uzáverov do protikusov i vysunutie stredovej závory.


KFV GENIUS®

Na slovenskom trhu je v poslednom období zreteľný rastúci záujem stavebníkov o náročnejšie alternatívy poskytujúce vyššiu odolnosť voči vlámaniu a vyšší komfort ovládania.
Vysoké nároky na mechanické a elektronické zabezpečenie rezidenčných a komerčných budov spĺňa zámok renomovanej nemeckej firmy KFV s označením GENIUS.

Funkcia

Zámok disponuje integrovanou riadiacou elektronikou a elektronicky riadeným pohonom. Dvere uzamyká automaticky po ich zatvorení – vysunutím závory a prídavných uzatváracích mechanizmov (háky, kolíky, resp. ich kombinácia). V prípade, že sa elektronicky nepodarí dvere uzamknúť (napr. z dôvodu mechanickej prekážky), systém ihneď upozorní na túto skutočnosť akustickým signálom. Pri výpadku elektrického prúdu je možné ovládať zámok klasicky otočením kľúča.

Ovládanie

Zámky je možné odomykať diaľkovým ovládačom (rádiový alebo infračervený) alebo transpondérovým kľúčom, ktoré umožňujú vytvorenie prístupovej hierarchie.

kovanie3

Rádiový diaľkový ovládač s dosahom 2-30 m disponuje plávajúcim kódom. Obidve tlačidlá sú samostatne programovateľné. Je vhodný na otváranie dvoch dverí.

Infračervený diaľkový ovládač s dosahom 4-9 m umožňuje dvere nielen odomykať, ale aj zamykať. Každý generovaný kód sa použije iba raz, potom je neplatný. Uzamykacím tlačidlom je možné okrem uzamknutia dverí súčasne aktivovať aj napr. alarm.

Bezbatériový transpondérový kľúč umožňuje bezdotykové odomykanie po priložení k snímaču vo vzdialenosti 4-6 cm. Umožňuje cielené vymazanie prístupového oprávnenia strateného transpondérového kľúča.


V bytových domoch nájde uplatnenie tzv. odchodové tlačidlo umiestnené na vnútornej strane vstupných dverí do objektu. Zámok je možné odomknúť aj z jednotlivých bytov stlačením tlačidla domového telefónu.

Multifunkčné diaľkové ovládanie io-homecontrol®

Jedinečné inovatívne riešenie: systém KFV-Genius spolupracuje s protokolom io-homecontrol® . Firma KFV ponúka unikátne multifunkčné diaľkové ovládanie, ktorým je možné ovládať systém Genius pomocou komunikačného protokolu io-homecontrol® .
Dohoda o spoločnom ovládacom protokole prináša riadenie bytovej techniky v rôznych oblastiach. Je ním možné ovládať dvere, strešné okná, rolety a markízy, osvetlenie, vykurovacie a klimatizačné zariadenia, zabezpečovacie systémy, garážové brány ako aj viacbodový elektrický zámok KFV GENIUS a posuvné systémy s motorovým pohonom MHS400 od SIEGENIA-AUBI.

This site is registered on wpml.org as a development site.