Zimné záhrady

imné záhrady si získavajú čoraz viac priaznivcov, sú dominantným architektonickým prvkom. Zväčšíte si obytný priestor, prinesiete si kus prírody domov. Plnohodnotná zimná záhrada by mala mať rozlohu minimálne 15 m2 a poskytovať komfort ďalšej izby.

Kvalitné drevené zimné záhrady využiteľné celoročne

Najlepšie je keď sa zimná záhrada navrhuje spolu s domom lebo veľmi dôležitým faktorom je správne umiestnenie a správna orientácia k svetovým stranám aby mohla byť využívaná celoročne. Najlepšia orientácia je na západ alebo na východ s vhodným vetraním a tienením. Na východ orientované zimné záhrady – užijete si príjemné raňajky pri prvých ranných slnečných lúčoch.

Pri južnej orientácií v zime zimná záhrada prináša príjemné teplo no v lete neznesiteľné teplo, preto je nutná vhodná vetracia a tieneniacia technika . Severne orientovaná sa využíva ako tepelná ochrana domu ideálne ako pracovňa, kancelársky priestor alebo na ateliér. Z dôvodu že nie je priame slnečné žiarenie je ideálne pre väčšinu rastlín. Západná orientácia Vás odmení s poslednými slnečnými lúčmi a krásnym pohľadom na západ slnka.

Náklady na výstavbu zimnej záhrady sú približne o 20% vyššie ako náklady na stavbu murovanej miestnosti so strechou a oknami. Keď sa rozhodnete pre zimnú záhradu, mali by ste zvoliť kvalitné materiály.

Naše Práce

Ako postupuje objednávka v Unigroup

Ponuka Objednávka Výroba na mieru Montáž

Naši zamestnanci Vám vypracujú ponuku podľa zaslaných podkladov. Poradíme, navrhneme možné alternatívne riešenie.

Chcem ponuku

Kontaktujujeme Vás ohľadom finalizácie a podpisu objednávky. Na základe objednávky obdržíte zálohovú faktúru.

Vašu zákazku dostanú do rúk naši skúsení kolegovia, ktorí ju precízne a s láskou spracujú do finálnej podoby z ktorej budete nadšení.

Výroba

Dopravíme a namontujeme Vaše nové dielo priamo u vás doma. Od malej skrinky až pod obrovský presklený portál.

Montáž

Radi Vás privítame do našej firmy,
kde môžete pozrieť okrem vzorky aj výrobu a hotové výrobky.

VÁŠ OSOBNÝ PORADCA S 26 ROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI

Potrebujete informacie ohladom výberu alebo inštalácie? Radi Vám poradíme pri výbere najlepších okien pre Vašu stavbu.

Servis a opravy
okien a dverí

Okná a dvere sú vystavené poveternostným vplyvom a sú často používané. Neprevádzanie údržby sa prejavuje na ich funkčnosti a životnosti, napríklad strata tepla v zime. Pri pravidelnej údržbe zostanú Vaše okná, ako nové.

Potrebujem servis
This site is registered on wpml.org as a development site.