Kuchynské dvierka

Striekané dvierka

Kvalita nášho striekania je úplne nekompromisná. V priebehu rokov sme vyladili veľmi sofistikovaný proces, počas ktorého na dvierka postupne nanesieme štyri (matné povrchy) alebo šesť (lesklé povrchy) vrstiev laku s gramážou 200 – 220 g/m2.

Držíme krok aj s najnovšími trendmi v podobe supermatných lakov. Takmer zázračný variant predstavujú dvierka ošetrené nanolakom v mate G5. Taký povrch môžete jednoducho opraviť pomocou nanohubky či obyčajnej žehličky. Do pár desiatok sekúnd bude povrch dvierok opäť dokonale hladký.

Prezrieť

Dyhované dvierka

Dyhované dvierka pozostávajú z drevotrieskovej dosky o hrúbke 18-19mm a lepenej naturálnej dyhy získanej z rôznych druhov domácich i exotických drevín.

Prezrieť

Lesklé a Matné

Dojem výnimočnosti a luxusu je viac než zrejmý, či už zostaneme u iba u čiernej farby, alebo ju skombinujeme s inými dekoráciami.

Prezrieť

Frézované Dvierka

Pravidelným odstupom frézovania od hrany dvierok získava tvar ucelenú štruktúru. Nábytok vďaka nej pôsobí jednotným a upraveným dojmom.

Prezrieť

Masívne

Drevené nábytkové dvierka nadchnú milovníkov prírodného materiálu. Ak zariaďujete drevenú kuchyňu v rustikálnom štýle nájdete u nás riešenie. Čelnú plochu našich drevených dvierok dopĺňame o frézovanie.

Prezrieť

Dreviny

Výber kuchynských dverí z dreva je jednou z najkrajších a prírodných možností pre váš domov. Drevo prináša do kuchyne teplo, eleganciu a autenticitu, ktorá sa hodí do každého štýlu interiéru.

Prezrieť

VÁŠ OSOBNÝ PORADCA S 26 ROČNÝMI SKÚSENOSŤAMI

Potrebujete informacie ohladom výberu alebo inštalácie? Radi Vám poradíme pri výbere najlepších okien pre Vašu stavbu.

This site is registered on wpml.org as a development site.